Верифікований профіль
8
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому
Допомагаю людям швидко та вигідно продавати, купувати, здавати нерухомість. Працюю в найкращому агенстві нерухомості міста Чернівців "Авеню"
Звертайтесь, проконсультую по будь яким питанням в сфері нерухомості.

Продаж будинків (2)

  • АВЕНЮ
    110 000 $
    414 $/м²

    Головна, 57Д

    БЕЗ КОМІСІЇ
    266 / 122 / 24 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    2014 рік побудови
    1 тиж. тому
    Просторий будинок для комфортного життя поруч із містом Пропонується до продажу сучасний двоповерховий будинок із цокольним поверхом у с. Великий Кучурів (район «Вікна Стиль»), всього 5,5 км від кільця. Загальна площа — 266 кв.м, земельна ділянка — 10 соток (рівна, правильної квадратної форми, під будівництво). Продумане планування: • 4 окремі кімнати • простора вітальня • столова зона • гардеробна • відкритий балкон Будинок збудований із цегли, утеплений, поштукатурений зовні та всередині — якісна основа для реалізації вашого індивідуального дизайну. Виконані основні комунікації: • розведена електрика • трьохфазний лічильник • металопластикові вікна На території: • гараж з автоматичними во...
    Рієлтор
  • АВЕНЮ
    85 000 $
    1 574 $/м²

    Корнелія Дзержика вул., 40

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення Роша
    54 / 38 / 10 м²
    1 поверх
    5 сот
    2 кімнати
    1950 рік побудови
    1 тиж. тому
    ½ Будиноку з ділянкою в центрі Роші Продам 2-кімнатну квартиру по вул. Дзерджика (Роша) з приватизованим власним двором, окремим входом, та заїздом для авто. 2 кімнати, кухня, санвузол з євроремоном, теплою підлогою, меблями та технікою. З коридору вихід в підвал. Загальна площа 54 кв.м. Ділянка 5 соток у власності Міські комунікації: газ, вода, каналізація Додатково колодязь і вигрібна яма Опалення: економний твердопаливний котел (можливість встановлення двухконтурного газового котла), на гарячу воду газова колонка, електро котел. Поряд школа, садочок, магазини, аптеки, укрпошта, СТО, зупинки громадського транспорту, тощо. Ціна 85 тис.$, або ваша найкраща пропозиція. [телефон прихова...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?